מבחן  |  סקרים  |  מפלגות  | 
תשובה זוAnswer this

עוד נושאים פופולריים

ראה כיצד הבוחר הם מצדדים בנושאים פוליטיים פופולריים אחרים...

האם על ישראל להדיח את נשיא סוריה אסאד?

תוצאות from Likud

לאחרונה ענה לפני 1 שנים

תוצאות המשאל בעניין הדחת אסאד בהליכוד

כן

42 קולות

24%

לא

130 קולות

76%

התפלגות התשובות שהגישו ליכוד.

3 כן תשובות
3 אין תשובות
0 תשובות חופפות

הנתונים כוללים קולות הכוללים שיגישו מבקרים מאז Dec 23, 2015 . עבור משתמשים, כי לענות יותר מפעם אחת (כן אנחנו יודעים), רק התשובה האחרונה שלהם נספרה בתוצאות הכוללות. אחוזים סה"כ לא יכולים להוסיף עד בדיוק 100% כפי שאנו מאפשרים למשתמשים לשלוח "תחום אפור" עמדות שעלולות לא לסווג כן / לא עמדות.

בחר מסנן דמוגרפי

מדינה

עִיר

מפלגה

אִידֵאוֹלוֹגִיָה

אתר אינטרנט

כן לא חֲשִׁיבוּת

נתונים מבוססים על ממוצע הנע ל -30 יום כדי להפחית שונות יומיות ממקורות תנועה. סכומים לא יכול להוסיף עד בדיוק 100% כפי שאנו מאפשרים למשתמשים לשלוח "תחום אפור" עמדות שעלולות לא לסווג כן / לא עמדות.

למידע נוסף על הפלת אסד

מלחמת האזרחים הסורית החלה באביב של שנת 2011 לאחר מחאות ארצי נגד ממשלתו של הנשיא בשאר אל-אסד הביא עימות מזוין. לאחר המורדים השתלטו בכמה מערים גדולות, כוחות ISIS נעו פנימה והשתלטו על אזורים רבים בצפון סוריה. ממשלת אסד הגיב בביצוע ההתקפות האוויריות שבהן מעל 70,000 הרוגים אזרחים. חסידי הפלת אסד טוענים כי הוא דיקטטור אכזרי אשר חייב להיות משלטון לפני שהוא מבצע כל זוועות יותר על אזרחים סוריים חפים מפשע. מתנגדי שינוי המשטר, ובהם הנשיא בנימין נתניהו ישראל, טוענים כי הסרת אסד תגרום ואקום הכוח תערער את היציבות במזרח התיכון.  ראה האחרונות הנשיא אסאד חֲדָשׁוֹת

דון/י בנושא...