מבחן  |  סקרים  |  מפלגות  | 
תשובה זוAnswer this

עוד נושאים פופולריים

ראה כיצד הבוחר הם מצדדים בנושאים פוליטיים פופולריים אחרים...

האם על ישראל להדיח את נשיא סוריה אסאד?

תוצאות from Yisrael Beiteinu

לאחרונה ענה לפני 2 שנים

הדחת אסאד תוצאות סקר עבור ישראל ביתנו

כן

3 הצבעות

43%

לא

4 הצבעות

57%

התפלגות התשובות שהגישה ישראל ביתנו.

1 כן תשובות
1 אין תשובות
0 תשובות חופפות

הנתונים כוללים סך כל הקולות שנשלחו על ידי מבקרים מאז Dec 23, 2015 . עבור משתמשים שעונים יותר מפעם אחת (כן, אנחנו יודעים), רק התשובה האחרונה שלהם נספרת בתוצאות הכוללות. סך הכל אחוזי לא יכול להסתכם עד 100% בדיוק כפי שאנו מאפשרים למשתמשים להגיש עמדות "שטח אפור" כי לא ניתן לסווג את כן / לא עמדות.

בחר מסנן דמוגרפי

מדינה

עִיר

מפלגה

אִידֵאוֹלוֹגִיָה

אתר אינטרנט

כן לא חֲשִׁיבוּת

נתונים מבוססים על ממוצע הנע ל -30 יום כדי להפחית שונות יומיות ממקורות תנועה. סכומים לא יכול להוסיף עד בדיוק 100% כפי שאנו מאפשרים למשתמשים לשלוח "תחום אפור" עמדות שעלולות לא לסווג כן / לא עמדות.

למידע נוסף על הפלת אסד

מלחמת האזרחים הסורית החלה באביב של שנת 2011 לאחר מחאות ארצי נגד ממשלתו של הנשיא בשאר אל-אסד הביא עימות מזוין. לאחר המורדים השתלטו בכמה מערים גדולות, כוחות ISIS נעו פנימה והשתלטו על אזורים רבים בצפון סוריה. ממשלת אסד הגיב בביצוע ההתקפות האוויריות שבהן מעל 70,000 הרוגים אזרחים. חסידי הפלת אסד טוענים כי הוא דיקטטור אכזרי אשר חייב להיות משלטון לפני שהוא מבצע כל זוועות יותר על אזרחים סוריים חפים מפשע. מתנגדי שינוי המשטר, ובהם הנשיא בנימין נתניהו ישראל, טוענים כי הסרת אסד תגרום ואקום הכוח תערער את היציבות במזרח התיכון.  ראה חדשות האחרונות הנשיא אסאד

דון/י בנושא...