מבחן  |  סקרים  |  מפלגות  | 
תשובה זוAnswer this

עוד נושאים פופולריים

ראה כיצד הבוחר הם מצדדים בנושאים פוליטיים פופולריים אחרים...

האם יש לאסור העלאת מחשבים ניידים לכל הטיסות הישירות היוצאות מהמזרח התיכון?

תוצאות from Yisrael Beiteinu

לאחרונה ענה לפני 1 שנים

תוצאות המשאל בעניין איסור על מחשבים ניידים בטיסות בישראל ביתנו

כן

15 קולות

83%

לא

3 קולות

17%

התפלגות התשובות שהגישה ישראל ביתנו.

2 כן תשובות
1 אין תשובות
0 תשובות חופפות

הנתונים כוללים קולות הכוללים שיגישו מבקרים מאז Mar 21, 2017 . עבור משתמשים, כי לענות יותר מפעם אחת (כן אנחנו יודעים), רק התשובה האחרונה שלהם נספרה בתוצאות הכוללות. אחוזים סה"כ לא יכולים להוסיף עד בדיוק 100% כפי שאנו מאפשרים למשתמשים לשלוח "תחום אפור" עמדות שעלולות לא לסווג כן / לא עמדות.

בחר מסנן דמוגרפי

מדינה

עִיר

מפלגה

אִידֵאוֹלוֹגִיָה

אתר אינטרנט

כן לא חֲשִׁיבוּת

נתונים מבוססים על ממוצע הנע ל -30 יום כדי להפחית שונות יומיות ממקורות תנועה. סכומים לא יכול להוסיף עד בדיוק 100% כפי שאנו מאפשרים למשתמשים לשלוח "תחום אפור" עמדות שעלולות לא לסווג כן / לא עמדות.

למידע נוסף על המחשב הנייד מסעות באן

בחודש מרץ 2017, ממשלת ארה"ב הודיעה תשע חברות תעופה המפעילות טיסות ישירות ממזרח התיכון ואפריקה כי אלקטרוניקה אישית גדולה יותר טלפונים סלולריים תהיה מוחרמת על כל הטיסות ישירות הזנת מח’ ארה"ב לביטחון מולד של ארה"ב טענה כי המהלך ישפיע 10 שדות תעופה כי זה נקבע לא היה בידוק בטחוני מטען נאות במקום. האיסור דורש נוסעים לשים את כל האלקטרוניקה הגדולה יותר טלפונים סלולריים כולל מחשבים ניידים, מצלמות ודואר הקורא את מטענו. נוסעים עדיין יוכלו לטוס עם פריטים אם הם אחסנו בתיקך שלהם על מזוודות. מתנגדים טוענים כי האיסור מפלה בנמלי תעופה מוסלמיות יכול לסלול את הדרך עבור הגבלות בעתיד נגדם. התומכים טוענים כי האיסור משפיע רק על 10 שדות תעופה ויעודד אותם להרחיב הקרנת כל כבודה רשומה.  ראה האחרונות איסור על מחשבים ניידים בטיסות חֲדָשׁוֹת

דון/י בנושא...