מבחן  |  סקרים  |  מפלגות  | 
תשובה זוAnswer this

עוד נושאים פופולריים

ראה כיצד הבוחר הם מצדדים בנושאים פוליטיים פופולריים אחרים...

האם את/ה בעד תקיפה צבאית נגד דאעש בעיר מוסול שבעיראק?

תוצאות

לאחרונה ענה לפני 5 חודשים

תוצאות המשאל על מוסול

כן

252 קולות

43%

לא

339 קולות

57%

התפלגות התשובות שהגישו בוחר ישראלי.

2 כן תשובות
1 אין תשובות
0 תשובות חופפות

הנתונים כוללים קולות הכוללים שיגישו מבקרים מאז Mar 27, 2017 . עבור משתמשים, כי לענות יותר מפעם אחת (כן אנחנו יודעים), רק התשובה האחרונה שלהם נספרה בתוצאות הכוללות. אחוזים סה"כ לא יכולים להוסיף עד בדיוק 100% כפי שאנו מאפשרים למשתמשים לשלוח "תחום אפור" עמדות שעלולות לא לסווג כן / לא עמדות.

בחר מסנן דמוגרפי

מדינה

עִיר

מפלגה

אִידֵאוֹלוֹגִיָה

אתר אינטרנט

כן לא חֲשִׁיבוּת

נתונים מבוססים על ממוצע הנע ל -30 יום כדי להפחית שונות יומיות ממקורות תנועה. סכומים לא יכול להוסיף עד בדיוק 100% כפי שאנו מאפשרים למשתמשים לשלוח "תחום אפור" עמדות שעלולות לא לסווג כן / לא עמדות.

למידע נוסף על מוסול

בחודש אוקטובר 2016, כוחות הברית הצטרפו עם הצבא העירקי לפתוח במתקפה נגד כוחות ISIS בעיר העיראקית מוסול. לאחר ISIS השתלט על העיר בשנת 2014 כוחות בעלות הברית לבין הצבא העירקי השיק שלוש מתקפות נפרדות שמטרתה לתפוס מחדש את העיר. שתי המתקפות הראשונות, מבצע אנבאר ו מתקפת מוסול לא צלחו בניסיונותיהם לטהר כוחות ISIS מהעיר. המתקפה הנוכחית, קרב מוסול, הושקה באוקטובר 2016 המשיכה לתוך באביב 2017. בחודש מרץ 2017 בתקיפה קואליציה בארה"ב נהרגו 200 אזרחים תמימים בעיר. ארגונים הומניטאריים במוסול מעריכים כי לפחות 600,000 אזרחים לכודים בעיר. מתנגדי המתקפה טוענים שכדי למנוע את מותם של אזרחים חפים מפשע יותר בעלות ברית כוחות עירקיים לזנוח את הקמפיין. תומכים טוענים כי ומאפשרת שליטת ISIS עיר עיראקית גדולה יביא לחוסר יציבות למזרח תיכון כוחות ברית חייבים להשתמש תבוסת ISIS בכל המחיר.  ראה האחרונות מוסול חֲדָשׁוֹת

דון/י בנושא...